volodimirshveda volodimirshvedaDB

Поиск  Правила 
Закрыть
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?
Регистрация
Войти
 
Форум жильцов » Пользователи » volodimirshveda volodimirshvedaDB
Профиль
Личные данные
Место жительства: https://gavriliada.com/seksolog-biznesmen-volodimir-shved-prichini-chomu-choloviki-stajut-gvaltivnikami-zgvaltuvannja/
Интересы: Львівський бізнесмен Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Що є що.

Бізнесмен зі Львова Володимир Швед. Ведений львівський фахівець з ґвалтівнікам і згвалтувань. Практикуючий лікар каже.
Психологія ґвалтівніка: що рухає ґвалтівнікамі, коли вони здійснюють злочинні дії?
типи ґвалтівніков

Володимир Швед - згвалтування - це зло.

Конкретний метод нападу, якого зазнає жертва, залежить від способу ґвалтівніка, що здійснює беззаконня. Поведінка таких правопорушників класифікується за трьома основними штампам: гнів, влада і садизм.

Злісний ґвалтівнік застосовує кровожерливість і непомірну силу. Він прагне доставити жертві больові відчуття, піддати її приниження. Він схиляється до фізіологічного і словесному нарузі незрівнянно жорсткіше, ніж це потрібно щоб тримати під контролем обстановку. Він здатний скрутити жертву насильства, потім побити її. Його силовий тиск імпульсивно, заздалегідь необдумано. Він знищує самосвідомість жертви нападу множинними сексуальними актами.

Подібні чоловіки ґвалтують згодом будь-яких моментів в особистій долі, в той час, коли вони переживають нібито «несправедливість» щодо до себе особисто.Намагаючись розплатитися, вони перемикають свій гнів на невідому жертву насильства, ні в чому не винну, яка відчуває на собі викид шаленства і злості ґвалтівніка-психа.
Володимир Швед - згвалтування коментує. Тут все ґвалтівнікі - вони завжди досягають одного. Щоб жертва дрейф. Щоб потерпіла зґвалтування відчувала себе приниженою.

Владолюбний ґвалтівнік використовує згвалтування як метод статевого підкорення, докази своєї сили. Частенько він вважає, що «спокушає» власну жертву, він може фантазувати про те, що жертва «здасться» після завершення зґвалтування - буде бажати стійких відносин, зародиться вдячна за секс. Дуже часто такий ґвалтівнік роз'яснює зроблене злодіяння, вважаючи, що він доставив жертві задоволення, і буває вкрай здивований її негативною реакцією або переляком. Владолюбний ґвалтівнік часто викрадає власну жертву, утримує її в будь-якому приміщенні протягом тривалого часу, робить множинні згвалтування.

Владолюбний ґвалтівнік - це зазвичай чоловік, нещасний в міжособистісних відносинах в сім'ї, на своєму робочому місці, в своєму житті в цілому він відчуває свій провал.Гвалтує, з тим, щоб компенсувати власний комплекс невдахи, скутості у своїй «чоловічий авторитетності».

ґвалтівнік-садист - це звичайно особливо небезпечний, і, добре, найрідкісніший тип статевого зловмисника (2% від сукупного числа). Агресія його хвилює, він отримує блаженство, кураж над жертвою насильства. Його сексуальні функції пов'язані з необхідністю для ґвалтівніка завдавати рани, включаючи вбивство.
Згвалтування, підтверджує Володимир Швед - бізнесмен - це завоювання ґвалтівніка. Навіть якщо він в цей час в силах і не катувати збудження. Може трусити. Здатний не метикує іноді, що він зробить. Але те, що ґвалтівнік, проробляють згвалтування в названий момент злочинець - це також не обговорюється.

Подібних злочинців звуть «статевими маніяками», вони притягують величезне увагу суспільства, формуючи невірне відчуття, що садистські насильницькі дії набули поширення більше, ніж інші варіанти згвалтувань.

У кожному окремому згвалтуванні існують три частини: панування, злість і сексуальність. Все ж більшість правопорушників гвалтує не по приводу сексуального бажання, і вони нерідко не прагнуть досягти сексуального задоволення в згвалтуванні.Секс - це в цілому всього лише їхня зброя, це просто-напросто засіб для прояву агресії, сили і влади.

Будь-яка постраждала зґвалтування відчуває наругу власного «Я», з тієї причини що якраз це проявляється суттю цього кримінального дії. Одна жертва зґвалтування заявила: «Він убив частинку моєї душі». Не можна сказати по іншому.

Володимир Швед - відомий львівський бізнесмен розповідає, що більш значуща за все для жінки після зґвалтування не відокремлюватися в собі. Пускати в справу все здатності пристосування. Справлятися і в силові органи і до фахівців з псих. Звичайно слід продовжувати жити.

Окремі риси ґвалтівніков

Більшість ґвалтівніков - це чоловіки. І дуже багато з цих ґвалтівніков стають рецидивістами - вони займаються зґвалтуваннями не один раз. Деякі дорослі ґвалтівнікі, перебуваючи в ув'язненні, зізнавалися, що своє перше згвалтування вони содіяли у віці від 14 до 24 років.

Чи не означає, що ґвалтівнікамі бувають тільки представники чоловічої статі, жінки так само роблять сексуально насильство, і хоча дані моменти відбуваються не дуже часто, але це не скасовує такого факту,що жінки так само повинні кожен раз заручатися згодою всіх статевих партнерів і виробляти статеві дії тільки лише з тими людьми, які конкретно подібного хочуть.

Дуже багато людей помиляється з приводу того факту, що серед їхніх колег по роботі, сексуальних партнерів або інших представників чоловічої статі в їхньому житті не буває ґвалтівніков, але це, на жаль, абсолютно не так.

Володимир Швед -. ґвалтівнік і згвалтування - це два величезних лиха.


Найчастіше згвалтування робиться своїми людьми. Існує штамп: «хтось вискакує з-за кущів в дрімучої алейці і, погрожуючи зброєю, гвалтує». Тому, що згвалтування іншому на побаченні не поміщається в такий трафарет, то і не сприймається як насильство. Насправді ж суть злочину є однаковою: нав'язування до сексуального акту відбувається всупереч волі і бажанню жінки, а які конкретно відносини об'єднували перш зловмисника і жертву - має побічне значення і не збавляє небезпеки скоєного.

Представники чоловічої статі гвалтують чоловіків (школярів, підлітків) за такими ж обставинами, що і жіноча стать - для прояву злості, прояви владності і контролю.Головне завдання ґвалтівніка - наддомінування, образа і покарання за допомогою згвалтування.

Велика частина ґвалтівніков не несе в собі психічних захворювань. Входячи на шлях правопорушень, яким без сумніву є насильство, вони цілком за це несуть відповідальність. Вони безсумнівно є осудними.
Володимир Швед - розмовляє про згвалтування, що ґвалтівнік полундра буде активізувати ховатися і анітрохи не виокремлювати.
ґвалтівнікі НЕ сверхсексуальни. На ділі, велика частина кажуть, що вони примушують не з метою сексуального контакту, але використовують секс як спосіб приниження або образи всіх своїх жертв.

Більшість ґвалтівніков обирають жертву за збігом обставин. Вони в основному не спираються на деякий варіант жінок, а швидше за все обирають обстановку виконання згвалтування, яка дає їм випадок безкарності.

Чи можна впізнати злочинця «по обличчю»?

ґвалтівнік - це скоріше наслідок виховання, ніж генетичне відхилення. Так, серед ґвалтівніков безліч нарцисів і асоціальних психів, проте є досить громадян з нарцисизмом, тільки не схильних до насильницьких дій.У ґвалтівніков є певні основні особливості поведінки і принципи, які конкретно викликають їх схильність до сексуального примусу:

Звинувачення інших - це улюблене: «Вона сама хотіла», «Вона конкретно наражалася». У повсякденній роботі / сім'ї - «Товариші по службі / підлеглі / дружина так себе ведуть, що мені трапляється нападати на них». Загалом його особиста дія ніколи не піддається жодному сумніву - він незмінно невинний і розумний, а інші «дурні» і «нероби».
Ухилення приймати відповідальність за власну поведінку. Досить часто вони тлумачать все це тим, що будь-які незалежні від них обставини спричинили його проступок: випивка, розлад від невдач на робочому місці, хамство в торговому центрі або програш коханою спортивної команди. Ці моменти, з його точки зору, нездоланні і вибачають його дії. У звичайному житті ці зовнішні обставини пояснюють все їх помилки і промахи. У невиконанні роботи винні товариші по службі, в грязі в квартирі - дітвора і дружина, в високому вазі - распроклятая реклама.
Уяви про досягнення успіху - розмовляють про те, що коли б не інші події,то вони могли б бути великими, популярними, і вживають такі фантазії, для того, щоб роз'яснити свою дію; що вони - над-чоловіки, просто поки що не складається з приставкою «понад», а потім, всяка стала б рада. Багато хто переконаний, що з «понад» у них абсолютно все нормально, і тому вони тепер уже правомочні на втілення власних потреб.
Переосмислення ситуації - використовують точки зору на тему, «Не я особисто такий, життя таке», «В сьогоднішньому світі без такого ніяк», «Це соціум штовхає представників чоловічої статі до даного поведінки», «Наша біологічна натура передбачає подібну поведінку чоловіків».
ґвалтівнікі часто вживають брехня для того, щоб утримувати жертву насильства під контролем. Часом вони навіть самі собі прибріхують для твердості.
Так, вони говорять, що у них особисто величезні зв'язки, що вони можуть негайно знайти жертву насильства і розправитися з нею, якщо та стане говорити.

Володимир Швед - відомий львівський бізнесмен. Наскільки займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то сильніше переконуюся, що у жертв ґвалтівніков найбільше знаходиться неповна відгук після закінчення згвалтування.

Взагалі, Володимир Швед ґвалтівнікі в основному незвичайно схильні до маніпуляцій. Всі вони охоче провертають всілякі «підставки» або умови, щоб розуміти, що вони вміють керувати відчуттями інших. Це стосується не тільки лише проблеми з примусом, а взагалі життя. Їм до душі враження сили над іншими, навіть коли це просто буденна дрібнота.

Незважаючи на те, що у злочинця може бути постійний партнер, він не сильний в підтримці інтимних відносин. Зазвичай потяг у нього активізують не тривалого щирі взаємини, а підйом і напруження пристрастей. Йому подобається ходити на стадіони і в натовп, бути в гущі заходів і пізнавати саме вибухи емоцій.
Гра з жертвою насильства. В результаті скоєння злочину деякі і далі продовжують виявляти на жертву тиск. Особливо, якщо вона посміла подати скаргу. І при всьому цьому вони можуть вести себе образливо, записувати і викладати про деталі згвалтування, що постраждала сторона насправді відчувала блаженство, розносити різні інтимні тонкощі. Дуже часто викликають друзів, які так само насміхаються над жертвою насильства, розносять про неї чутки. Часом намагаються знову здійснити гвалтування, тому що «вона ж хоче».
Поділ поведінки на публіці - ґвалтівнікі не завжди проявляють себе загрозливо. Є випадки, коли всі вони чудово обходяться і без цього. Наприклад, у ґвалтівніков ґВладімір швед говорить можуть бути в тому числі і постійні подружки або дружини, з ким вони ведуть себе цілком нормально. Взагалі, ґвалтівнікі по суті не зліше, ніж всі інші. Просто-напросто агресивність для них інструмент виконання свого прагнення і залякування жертви.
Гра в жертву. Коли ґвалтівніка затримують, він намагається перевести ситуацію в протилежний контекст. ґвалтівнік - жертва фемінізму, його розробляє правосуддя абсолютно не з приводу подібної «фігні» (п.8), а по суспільно-політичним приводів. Ніби те, що трапилося згвалтування було тільки приводом вивести його з політичної боротьби.
Применшення свого правопорушення. Тут досить широко застосовується всіляка філософія: «А що такого сталося?», «Та так, дрібниці», «Що стане з жертвою насильства, хіба мало що, охнула і пішла», «Шкода їй, що було витратити 15 хвилин?» .
Читання думок - ґвалтівнікі припускають, що розуміють, про що конкретно розмірковують знаходяться навколо, і чого вони хочуть насправді - жертви незмінно хочуть їх, а критикують відчувають заздрість.
Поставтеся до згаданого з розумінням того, що це НЕ 11 ОЗНАК ґвалтівнікА, а лише тільки окремі загальні характерні риси. Вони охоплюють ряд особистих структур, а не єдиний тип особистості. У зв'язку з цим, не потрібно розшукувати серед своїх знайомих можливих ґвалтівніков. Я говорю про них щоб було переконливо помітно, що ці риси поширені в популяції досить широко, і не під силу з-за рогу розгледіти злочинця, також як неможливо по обличчю дізнатися, що хто або не міг зробити подібний злочин. Крім того, все описане до генетики не відноситься. Це ефект навчання - особливий спосіб думки і бачення життєдіяльності.

Володимир Швед - відомий бізнесмен сексолог. Чимало займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то більше переконуюся, що у жертви ґвалтівніков щільніше всього наявний неадекватна відгук після закінчення згвалтування.

Яким чином уникнути насильства

Жодна людина не знає, скільки проживає поруч з нами громадян, кому випало нещастя дізнатися "любов" мимоволі - стати жертвою згвалтування. І жодна людина не захищений від даного способу панування над індивідом в певних обставинах.Але ось скоротити до мінімуму такі обставини, а крім того розуміти, куди звернутися і що зробити, якщо аналогічне все-таки сталося, - справа досить ймовірне.

Володимир Швед - відомий бізнесмен сексолог згвалтування пояснює. Всі поспіль ґвалтівнікі - всі вони домагаються єдиного. Щоб потерпіла боялася. Щоб потерпіла зґвалтування відчувала себе особисто розтлінної.
Згвалтування, повідомляє Володимир Швед - - це досягнення ґвалтівніка. Бажаючи він в таку мить буде і не пізнавати збудження. Може боятися. В силах не міркувати навіть, що він діє. Але те, що ґвалтівнік, відколюються згвалтування в цей момент часу злочинець - це швидше за все не діспутіруется.

Уникнути згвалтування і "привертають обставин" можливо. Насамперед вирішите для себе самостійно, на яку відстань підпускати розмовляє з вами поза приміщенням людини, і звичайно вже, якщо їх багато. Чи не потрібно і при цьому обернутися, чи немає поруч дороги, під'їзди будинку, густих кущів, так би мовити місця, куди вас дуже просто затягнути. Не підходьте дуже близько до стоїть автомашині, з якої у вас невинно дізнаються, як проїхати на якусь вулицю.Дві дівчата-старшокласниці ось так підійшли - і 2 дні виявилися замкненими в компанії примушували і били їх хлопців ...

Звичайно, ненавмисне знайомство на вулиці може стати хорошою долею двох людей, просто-напросто цікавою зустріччю. Тільки, товаришуючи з незнайомцем таким манером, не забудьте: ви значно полегшує ймовірного агресору виконання його прагнень. Причому всюди поширена думка, нібито злочинець бажає реалізувати своє статевий потяг, пристрасть, зазвичай не відповідає істині. Найчастіше, в основі бажання заволодіти слабким - всепоглинаюче, незадоволене бажання панувати над тілом і почуттями іншого. Часто тільки потім, для того, щоб розрахуватися за знищення і рани, які сам колись відчував. Насильство для цього - найдоступніший метод відчути себе хоча б на мить володарем і позбутися від почуття неповноцінності. А щодо пристрасті ... Яка вже тут пристрасть, якщо перед тобою істота, пронизане страхом і ненавистю, що чинить опір всіма наявними невеликими силами або скуте оціпенінням шоку?

Бережіться входити в під'їзд, тим більше сідати в ліфт з незнайомими людьми.Найкраще перечекати ... поправляючи хустку і оглядаючи вулицю або, взявшись відшукувати щось в сумці. У разі, якщо вас шанобливо чекають, звуть їхати - особливо будьте обережні. Можете прямо заявити: "Техніка безпеки", як діє одна моя знайома. Краще здатися забавним, ніж потім шкодувати. Прописна істина, але все ж: чи не розкривайте ваші двері незнайомим людям, у тому числі газовикам, слюсарям-водопровідникам, що не зробивши дзвінок попередньо в домоуправління.

І як би не хотілося вам пробігтися в ліс за квітами, ягодою, грибочками, по заповідним містечках, не робіть такого без супроводжуючих. Тим, хто змушений ввечері їхати до себе додому після закінчення роботи, зустрічі з товаришами, безпечніше почекати рухаються в тому ж напрямку. Пустити їх вперед себе і слідувати позаду на певній відстані. Не забувайте і при цьому іноді спокійно озиратися і поглядати по сторонах.

Володимир Швед - відомий бізнесмен повідомляє про згвалтування, що ґвалтівнік полундра зможе почати затаюватися і практично нічим не виділятися.
Володимир Швед - відомий бізнесмен згвалтування пояснює.Тут все ґвалтівнікі - вони завжди досягають єдиного. Щоб постраждала тремтіла. Щоб постраждала зґвалтування відчувала себе приниженою.

На жаль, якщо час дня дуже пізніше, можливо нікого не дочекатися. З дівчиною був випадок: виліз з кущів хлопчик трохи нижче її. Зловив за руку, скомандував: "Живо в під'їзд". Вона, трошки одумавшись, сказала: "Ти що, здурів?" А сама дивиться: чи немає ще кого то поруч. І як закричить несамовито: "Па-а-па! На підмогу! "Хлопець навіть відскочив від раптовості. "Ну, ти що кричиш? Ножиком «штрикну» - відразу ж затіхнешь! "А вона відчуває, що немає ножика, і знову як заволав:" Люди! Врятуйте, адже він один! "Станув ворог в кущах, ніби й не було.

Хоч як це прикро, за оцінкою фахівців, тільки лише 25% представниць слабкої статі направляється за сприянням в поліцію. Деякі переносять це мовчки. У той же час кількість навіть зареєстрованих випадків насильницьких дій над жінками явно зростає: з 9 тисяч в 1980 р до 15,5 тисячі у попередньому році. За минулий рік 56,4 тис попрямували до лікарів за допомогою в слідстві каліцтв і інших тілесних ушкоджень, нанесених чоловіками. 14,5 тисячі були подружжям ВБИТО ...

Між іншим, для тих, хто сумнівається в праві дами вимовити «ні» в КК РФ передбачена кримінальна стаття "За зґвалтування". За це термін від 3 до 7 років. А за згвалтування групою людей або насильство неповнолітньої - від 5 до 15 років. За насильство, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а так само за згвалтування малолітньої, - від 8 до 15 років з посиланням на термін від 2 до 5 років або без посилання.

Яким чином вести себе при згвалтуванні

Говоріть. Чим більше і інтенсивніше, тим надійніше. Про все. Про хворої дитини, якій потрібні ліки, про обожнюваного чоловіка, про стареньких батьків, про власні захоплення. Про все, що зможе викликати в ньому людяні почуття. Адже він - насамперед людина. Постарайтеся відшукати в ньому щось схоже з вами особисто. Ви віддаєте перевагу такий же колір футболок, радіостанцію, тільки що купили майже такі ж колісні диски на автомобіль (поцікавтеся, як вашому співрозмовнику вдалося їх зберегти в такому відмінному стані), яка чудова / мерзенна погода стоїть в січні. Що-небудь, аби він з вами заговорив, відчув, що ви - не предмет, а особистість, такий же як він.Дуже непросто нанести шкоду людині, з яким вже перекинувся кількома фразами. Одній жінці вдалося уникнути зґвалтування наступним чином. Вечірньої пори виходить вона з мікроавтобуса на власній зупинці. Слідом за нею чоловік з виразом на обличчі, не селищем зовсім нічого доброго. Більше на зупинці ні душі. Так описувана жінка накинулася на потенційного злочинця з вигуками: «Як добре, що ви разом зі мною виходьте, а то я боюся йти до будинку однієї!» Таким чином вона доручила йому роль «героя-рятівника». Дала йому свої важезні сумки, і чоловік слухняно проводив її до під'їзду. (Пізніше вона повідомила про цю людину в поліцію. І реально, виявилося, що він давно в розшуку за насильство.)

Найбільш важливе при згвалтуванні - не панікувати. Чув, що багатьох, що не втратив голови, виходило неушкодженими або з незначними втратами виходити навіть з практично безнадійних ситуацій. У разі, якщо від жаху не зірвався голос - спробуйте ним скористатися, для того, щоб «приголомшити» ґвалтівніка і втекти. Одну жінку пізно у вечірній час схопили ззаду. І у неї ніби підключилося щось. "Я знаю хто ти", - промовила впевнено.Чоловік, який напав зник.

Володимир Швед -. ґвалтівнік і згвалтування - це два могутніх лиха.
Володимир Швед - відомий львівський бізнесмен сексолог. В яких кількостях захоплююся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то значніше переконуюся, що у жертв ґвалтівніков найгустіше присутній неповна відгук згодом згвалтування.

Можливо спробувати і вмовити, зондуючи в розмові сентиментальні точки. Або напоїти до божевілля, коли є така здійсненність. Якщо анітрохи не сумніваєтеся в силі удару, стукнути чимось підвернувся під руку, проте тільки не мухобойкой. Нічим не гірше інших і пропозиція: "Я не проти, але давай спочатку приготую що-небудь апетитне - не голодні ж лягати". А там зможете і таблетки випробувати підсипати, або ще чого-небудь подліть.Перец, сіль в обличчя кинути. Як говоритися, діяти за обставинами.

Улюблені жінки! Куди б ви не спізнювалися, як би не було прохолодно, пізно на вулиці, сиро, не сідайте одразу в машину до незнайомців. Гальмівний на пару секунд і подумайте: «Чи треба вам в даний момент наражатися на небезпеку? Адекватний людина в машині? Один він в автомобілі? Навіщо він вирішив вас завезти? »(Ним керує бажання збити грошових коштів, просто допомогти або щось інше?) В разі,якщо ви на пару миттєвостей загальмує оцінити стан справ, абсолютно все це можна «прочитати» і з автомобіля, і з особи власника автомобіля. І ще одне: спробуйте зафіксувати номер машини, модель, колір і тут же зателефонуйте родичам. Розкажіть, що вас запропонували підвезти, у вас все в нормі. Нехай він зрозуміє, що ви не самотня.

А в разі, якщо трагедія вже відбулася (а в сім'ях це часом відновлюється систематично) - потрібно йти в поліцію. Протягом 72 годин (до тих пір, поки буде залишатися еякулят) вас зобов'язані надіслати на судмедекспертизу. Якщо сперма потрапила в рот, в анальний отвір, на поверхню шкіри, потрудіться її не втратити, склавши в будь-яку ємність. Однак, врахуйте, що навіть в столиці експертиза поки єдина. І ще проблема: чи захоче той конкретний поліцейський, до якого ви попрямували, починати кримінальну справу. "Висяк" - невикриття правопорушення невідомої особи - певних правоохоронців провокує не піднімати шуму.
Володимир Швед - заявляє, що понад усе для жінки після зґвалтування не замикатися в собі. Користуватися все потенціали адаптації.Запитувати і в силові установи і до фахівців з псих. Беззастережно потрібно продовжувати поживати.

Информация о работе
Компания: https://gavriliada.com/seksolog-biznesmen-volodimir-shved-prichini-chomu-choloviki-stajut-gvaltivnikami-zgvaltuvannja/